Sukcesy pozaszkolne naszych uczniów

Uczeń klasy 4a Paweł - wielokrotny mistrz i zapalony zawodnik ju-jitsu wywalczył I miejsce w zawodach VII Silesian Open Ju-Jitsu 2024. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów !!!

zdj002

zdj003                           zdj001

„Legendy i podania naszej ziemi – poznajemy dziedzictwo kulturowe regionu”

Nasza szkoła już po raz kolejny przystąpiła do  udziału w wieloetapowym konkursie z edukacji regionalnej. Na III etapie realizowaliśmy projekt „Legendy i podania naszej ziemi – poznajemy dziedzictwo kulturowe regionu”. Szczegóły z przeprowadzenia  projektu i film – prezentacja w zakładce.

Dzień Autorów Europejskich

25 marca nasza szkoła wzięła udział w drugiej edycji Dnia Autorów Europejskich,
organizowanej przez Komisję Europejską.
W bibliotece szkolnej i świetlicy odbyły się spotkania czytelnicze, których celem było odkrywanie literatury europejskiej i zachęcenie do czytania.

Gratulacje!

Sukces naszego ucznia!

Z wielką radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Oskar z klasy 7c został finalistą ogólnopolskiego konkursu matematyczno - programistycznego InstaLogik. Oskar uzyskał również I miejsce w mieście Ruda Śląska.

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszego entuzjastycznego rozwijania pasji i talentów oraz samych sukcesów !!!

oskar